Hakkımızda

Bayraktar Grafik Matbaa ve Reklamcılık ® Kimdir ?

Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güzel şekilde hizmet etmek için Bayraktar grafik matbaa ve reklamcılık  siz değerli müşterilerimizin baskı ve tasarım, proje, stand, fotoğraf çekimi, Web tasarımı gibi bütün reklam sektörüyle alakalı işlerinize cevap vermek  için kurulmuştur, Bayraktar Grafik ve Reklamcılık çok güçlü bir Grafik tasarım ekibine ve ekipmanına sahiptir. Kalite için teknolojinin bütün olanaklarını tasarrufsuz kullanan Bayraktar Grafik’in amacı sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın en kaliteli tasarım ofisleri arasına girmeyi hedeflemektir.


Bizi Tercih Etmeniz İçin Nedenlerimiz !

Güven !
– Sanatınızla yoğurduğunuz değerlerin üzerinde çalışırken en az sizin kadar hassas ve titiz özgün tasaımların korunmasında yılladır taviz vermediğimiz ilkeli tutum.

Tecrübe !
– 20 yılı aşkın süredir tekbir sektöre adanmış olan bilgi ve becerilerimiz firmanızın sektörün hassasiyetlerini, önceliklerini ve ihtiyaçlarını esas alarak en akılcı ve en ekonomik çözümleri üretmek temel ilkelerindendir. Çalışanarımız ilgili bölümün konularından mezun ve belgeli olup işini tam anlamıyla sahiplenmektedirler.

Estetik !
– Görsel esasa dayanan bir sektörün dışa yansıması olan işimiz estetik kaygıları en üst düzeyde tutmamızı gerektirir.

Teknoloji !
– Kendi alanında üretim tekniklerini sürekli geliştirip en yeni teknolojiyi kullanan firmamız dijital çağa ayak uydurup kaliteyi ekonomize etmektedir.

Tasarım !
– Tasarım, bir planın, bir nesnenin ya da bir inşaat süreci içinde(mimari çizimler, mühendislik çizimleri, iş süreci…vb.) yaratılmasıdır. Genellikle uygulamalı sanatlar ve görsel sanatlar, mühendislik, mimari, peyzaj ve diğer yaratıcı işler çerçevesinde ele alınır. Hem bir isim hem bir fiil (tasarlamak) olarak kullanılır. Tasarlamak, yeni bir obje veya ürün (makine, mobilya, endüstriyel ürün vb.), mekan ve alan(yapı, peyzaj) için bir plan yaratma ve geliştirme sürecine işaret eder. Tasarı ise hem son plan veya taslak (bir çizim, modelleme vb.); ya da bir plan veya taslağın sonucu (üretilen bir obje, ürün, mekan ve alan) için kullanılır.

Fakat günümüzde tasarımın birçok alanı vardır. Görsel sanatlar içinde en bilinenlerinden grafik tasarım olmak üzere, mimari tasarım, mühendislik, peyzaj tasarımı, endüstriyel tasarımve moda tasarımını örnek gösterebiliriz.